Haemme Leirikesän Helsingin toimistolle viestinnän ja markkinoinnin suunnittelijaa. Tehtävä on määräaikainen perhevapaan sijaisuus. Viestinnän ja markkinoinnin suunnittelijan päätehtävänä on vastata yhdistyksen sisäisestä ja ulkoisesta viestinnästä sekä erityisesti markkinoinnista ja asiakashankinnasta. Tehtävän vastuualueisiin kuuluvat myös yrityskumppaneiden kanssa tehtävä yhteistyö sekä uusien kumppanien hankinta.

Lisäksi etsimme Helsingin toimistolle toimistosihteeriä. Tehtävä on toistaiseksi voimassa oleva, osa-aikainen työ. Toimistosihteeri vastaa yhdistyksemme asiakaspalvelun järjestämisestä ja kehittämisestä kokonaisuutena. Lisäksi toimistosihteerimme vastaa asiakaspalvelusta ja -viestinnästä, sähköpostitse, puhelimitse sekä verkkosivustomme chatin kautta.

Oletko sinä etsimämme henkilö? Katso hakuilmoitukset ja jätä työhakemus viimeistään ke 24.7.2024!

Avoimet työpaikat